İş İstasyonları Hizmetleri

ATM - POS Hizmetleri

POS Hizmetleri

NAS GRUP, POS Bakım Hizmetleri kapsamında, POS cihazlarının kuruluşu, yazılım yükseltilmesi, POS kullanımında gerekli malzemelerin dağıtımı, kullanıcı eğitimleri, stoklama gibi her ihtiyaca cevap verebilmektedir.

ATM Hizmetleri​

NAS GRUP, ATM hizmetleri kapsamında; kuruluş, söküm, koruyucu bakım, yedek parça sağlama, model ve yer değişikliği ve yazılım versiyon yükseltme gibi pek çok katma değerli hizmetler sunmaktadır. Belirlenmiş hizmet düzeyi sözleşmeleri ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen bu hizmetlerle, ATM verimlilikleri en yüksek düzeyde tutulurken, ATM arızalarının en kısa sürede çözümlenebilmesi sağlanmaktadır.

Sıra Yönetim Sistemleri

Kiosk

Kiosk bir PC ve dokunmatik ekrandan oluşan bir sistemdir. Kullanıcı klavye ve fare kullanmadığı gibi bilgisayar da görebileceği zarar ve estetik nedenlerden ötürü bir kutu içinde saklanır. Küçük bir yazıcı ekiyle kioskların yazılı materyal verebilen mekanizmalar şeklinde kullanılmaları da mümkündür.Basit bir PC ve dokunmatik ekrandan oluşan bu sistemin kullanım alanlarına her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Firmalar kioskları satış ve pazarlama desteği, tüketici enformasyon merkezi, araştırma merkezi olarak veya reklam amaçlı kullanabilirler. Kiosklar; tüketicinin, herhangi bir faaliyete bilet alma, rezervasyon yapma hatta sipariş verme gibi isteklerine cevap veren sistemler olarak da kullanılmaktadır. Kolay taşınabilmesi, düşük kurulma bedelleri ve kapladığı alanın küçüklüğü nedeniyle istenilen yere (alışveriş merkezi, süpermarket, tiyatro, otel vs.) konulabilir.Kioskların bu iletişim ağı aracılığıyla birbirleriyle haberleşmesi mümkün olduğu gibi, şirket bünyesinde kurulan bir merkez birim aracılığı ile istenilen aralıklarla bilginin güncelleştirilmesi de mümkündür.