Network Çözümleri

Yapısal Kablolama

NAS GRUP, müşterilerinin ağ altyapı çözümleri konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla marka bağımsız çözümler üretmektedir. Talep edilen bu hizmetler/ürünler ile ilgili projenin tasarımı sırasında Mühendislik, fizibilite, danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Switch & Router

Switch Nedir? Uygulama zekası, tümleşik hizmetler, aralıksız iletişim, sanallaştırma, entegre güvenlik ve basitleştirilmiş yönetilebilirlik sunan sınıfında lider switchler uygulayın. Yenilikçi ağ kurulumu, yönetimi ve güvenlik özellikleri, kurumsal müşterilerin yakınsak, kablolu ve kablosuz ağlarda artan bant genişliği taleplerini korumayı sağlar.

Netgear

NETGEAR ürünleri işletmelerin network ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Ürün portföyü; switchler, kablosuz network ürünleri, veri depolama sistemleri, network güvenlik ürünleri ve network adaptörlerinden oluşmaktadır.

Viprinet

Viprinet Viprinet 2006’dan bu yana inovatif ağ ekipmanları üreten, WAN bağlantılarını tam anlamıyla birleştiren patentli teknolojinin mucididir. Viprinet rakipsiz VPN tünel tekniği ile sabit ve mobil noktalar için kesintisiz, hızlı ve ekonomik bağlantı sunar. Viprinet’in uygun çözümleri güvenli ve yüksek hızlı veri transferi sağlar. Nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa olsun, her zaman online olmanız hedefiyle çalışır.

Kesintisiz Güç Kaynağı

Güç kaynağı, prizden elektriği alıp onu bilgisayarınızın değişik parçaları için gereksinim duydukları değişik gerilimlere ayarlayan parçadır. Bilgisayarınız için gerekli parçaları aldığınız yere, onları çalıştırmak için ne kadarlık bir güç kaynağının uygun olacağını da sorun.

Mobil IP ve IP Telefon

Cep telefonları üzerine yüklenebilen yazılımlarla cep telefonları birer Mobil IP Telefona dönüştürülebilmektedir. Bu sayede internet erişimi olan her yerden, cep telefonları IP Telefon olarak kullanılabilmektedir.

Wireless-Mobility

Ofis ortamlarına bağımlı olmadan ve hareketli olarak çalışma ihtiyacının artmasıyla kablosuz erişim teknolojilerinin hem kurumsal hem de kişisel kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Kablosuz ve Mobil çözümlerimizle, çalışma masalarına bağımlı olmaksızın kampüs ortamlarında ve kurum binalarında hareketli olarak çalışabilmek mümkündür.

FM-200 Gazlı Söndürme Sistemi

FM 200 Gazlı Söndürme Sistemleri, geride herhangi bir kalıntı bırakmadan, öncelikle ısıyı emerek, alevin sönmesini sağlayan, ve böylece yangından sonraki hasarı, kayıpları ve çalışan sistemin zaman kaybını en aza indiren, dünya çapında kabul ve saygı gören bir sistemdir.

Kabinetler

Network çözümlerimiz, zengin aksesuar ve rack kabinet çeşitliliğine sahiptir. Geniş network ürün çeşitliliğimiz ile server ve hardware gibi değerli yatırımlarınıza yüksek performans ve güvenli ortamda çalışma imkanı sunuyoruz. Network çözümlerimiz profesyonel ve mükemmel görünümün yanı sıra kurulum kolaylığı ile zaman ve maliyet kaybını önler.