Firewall UTM Ürünleri

Cyberoam

Cyberoam, dünyada UTM araçları arasında kimlik bazlı güvenliği ile tektir. Kuruluş güvenliğinde bireysel kullanıcı en zayıf halka olarak, harici tehditler; kullanıcıları spyware, taklitçi kişisel bilgi elde etme programları, kötü program ekme, virüsler ve bunu gibileri aracılığıyla kullanıcıları hedeflemektedir. Bundan başka, iç tehditler, kuruluşların karşılaştırğı tehditlerin P’ den fazlasını tutmaktadır.

Fortigate

Hızlandırılmış, üstün performanslı bütünleşik ağ güvenlik sistemi Fortinet FortiASIC ve FortiOS ile özgün teknoloji platformuna dayanan üstün performanslı bir UTM çözümü sunar.

Watchguard

Watchguard sunduğu bütünleşik ağ ve içerik güvenliği çözümleri ile kurumsal ağların ve İçeriğin derinlemesine korunmasını sağlamaktadır. XTM serisi gelişmiş ağ özellikleri,multi-WAN, sunucu yük dengeleyici (loadbakancing), dinamik yönlendirme , VLAN desteği ve kümelenme ile aktif yüksek kullanılabilirlik içerir.

Netgenie

NetGenie evde güvenli Wi-Fi deneyimi sağlayan bir kablosuz yönlendiricidir. Ailenize tümü kablosuz bir yönlendirici içinde bulunan firewall, dahili antivirüs,saldırı önleme sistemi ve yaşa yönelik basit ebeveyn kontrolünü içeren saldırısız ve virüssüz bir internet sörf deneyimi yaşatın.

Huawei

Yeni bilgi çağımız tek düğümden bulut hesaplamaya, sabit hattan mobil internete, ayrık verilerden Büyük Miktarda Veriye ve fiziksel dünyadan sanal dünyaya heyecan verici geçişle karakterize edilmektedir.

Sonicwall

Ağ geçidi anti-virüs, anti-spyware (casus yazılım), Atak engelleme, İçerik filtreleme ve uygulama seviyesinde koruma ve kontrol sağlayan yeni nesil Full Layer 7 firewall u bir arada sunan dâhice tasarlanmış yeni nesil bir UTM cihazıdır.