Güvenlik Çözümleri

Canon

Canon'un ağ kameraları serisi, denetimin oldukça önemli olduğu alanlarda benzersiz çözümler sunar. Kompakt ve aynı zamanda performans konusunda iddialı bu Canon Güvenlik Kameraları, güvenlik riskinin arttığı düşük ışıklı alanlarda bile olağanüstü görüntü kalitesi sağlar.

Pelco

PELCO , Kapalı Devre TV Sistemleri konusunda Dünyanın Lider firması konumunda olup Kapalı Devre TV Konusundaki A'dan Z'ye tüm ekipmanları eksiksiz olarak ürün yelpazesinde barındırmaktadır. Değişen teknolojiyle paralel ürün gamını genişletmekte "ENDURA" İsmini verdiği Network Tabanlı IP CCTV sistemleriyle

Samsung

CCD ya da CMOS sensöründen sağladığı analog sinyali üzerlerindeki bütünleşik DVS (Digital Video Server) iile işleyip sayısala çevirerek yayın yapan kameralardır. Yaygın olarak CCTV (Closed Circuit Television) sistemlerinde olduğu gibi güvenlik amaçlı video kaydı tutarlar ve sadece gözetim-personel takibi amacıyla da tercih edilmektedir.

LG

Dış mekan güvenliğini LG kamera ile en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. LG’nin son teknolojisi ve yeni kamera sistemleri size en iyi görüntü kalitesi ile kesin güvenlik çözümleri sunar.

Biges

Biges Güvenlik Kameraları 4 alt marka altında toplanmaktadır. AHD Teknolojisi,FHD Teknolojisi ve HD - TVI Teknolojisi olmak üzere 3 farklı teknoloji kullanmaktadır.

Haikon

Yüksek Güvenlik sağlayan Haikon güvenlik kameralarını evinizde , iş yerinizde,kamu kurum ve kuruluşlarında hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. En büyük amacı müşteri güvenliğini sağlamak olan Haikon ,gece görüşü özelliği olan kameraları ile siz değerli müşterilerimizin karanlıkta bile güvenli bir ortamda kalabilmeleri için hergün durmadan çalışır.

X-Ray Cihazları

X-Ray Cihazları daha önceleri üst düzey güvenlik gerektiren yerlerde kullanılırken şuan global ve etnik terörün artması ile birlikte alışveriş merkezleri, otel ve kongre merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, plaza ve iş merkezleri, hastane ve eğitim kurumları gibi birçok alanda tercih edilir olmuştur. X-Ray Cihazı; Paket, bavul, çanta ve bunlar gibi tüm kargoların içini tarayıp tehlike oluşturabilecek, silah, bıçak, sıvı ve katı patlayıcı başta olmak üzere metalden yapılmış tüm kesici ve delici nesnelerin tespit edilmesini sağlar.