Watchguard

watchguard

Watchguard sunduğu bütünleşik ağ ve içerik güvenliği çözümleri ile kurumsal ağların ve İçeriğin derinlemesine korunmasını sağlamaktadır.

 

XTM serisi gelişmiş ağ özellikleri,multi-WAN, sunucu yük dengeleyici (loadbakancing), dinamik yönlendirme , VLAN desteği ve kümelenme ile aktif yüksek kullanılabilirlik içerir.

BT yöneticileri için esnek yönetim ve kolay kontrol imkânı sunar.

watchguard

 

  • Kapsamlı proxy koruması HTTP, HTTPS, FTP, SMTP, POP3, DNS ve TCP/UDP için güçlendirilmiş güvenlik getirir.
  • Güvenlik abonelikleri, birleştirilmiş tehdit yönetimini tamamlamak için kritik atak bölgelerinde güçlendirilmiş koruma sağlar.
  • Merkezi yönetim sayesinde çoklu cihazlarınızı bir noktadan yönetebilirsiniz.​

 

 

Watchguard, sunduğu bütünleşik ağ ve içerik güvenliği çözümleri ile kurumsal ağların ve içeriğin derinlemesine korunmasını sağlamaktadır. Watchguard'ın bir çok ödül kazanmış olan Extensible Threat Management -Genişleyebilir Tehdit Yönetimi- (XTM ve XTMv) ağ güvenliği çözümleri firewall, VPN ve güvenlik hizmetlerini bir arada sunarak ağları spam, virüs, zararlı yazılım ve sızmalara karşı korur. Extensible Content Security-Genişleyebilir İçerik Güvenliği (XCS ve XCSv) cihazları veri sızması engelleme (DLP) teknolojisi ile entegre edilmiş e-posta ve web güvenliği sağlamaktadır. Hem fiziksel hem de sanal ortamlarda sunulan Watchguard çözümleri, genişleyebilir mimarileri ile KOBİ seviyesinden, çok büyük kurumsallara kadar farklı ölçeklerdeki kurumların güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 1996 yılında kurulmuş olan Watchguard'ın şu ana dek 600.000'den fazla "kırmızı kutusu" Dünya genelinde kullanılmaktadır. 120'den fazla ülkede faaliyet gösteren Watchguard'ın 15.000 iş ortağı bulunmaktadır.

 

watchguard

 

 

 

 

Güvenli uzak bağlantı ile iş gücünüzü artırın.
 
 
UNIFIED THREAT MANAGEMENT
Access Point