Sonicwall

sonicwallYeni Nesil Koruma


Ağ geçidi anti-virüs, anti-spyware (casus yazılım), Atak engelleme, İçerik filtreleme ve uygulama seviyesinde koruma ve kontrol sağlayan yeni nesil Full Layer 7 firewall u bir arada sunan dâhice tasarlanmış yeni nesil bir UTM cihazıdır.


Ölçeklendirilebilir Multicore işlemcili (Çok Çekirdekli) donanım ve RFDPI Firewall. Sınırsız dosya büyüklüğündeki tehditleri tarar ve tehditleri ortadan kaldırır. Benzersiz hızda neredeyse kısıtlanmamış eş zamanlı bağlantılar sağlar. NSA 240 serisi birincil veya ikincil modem veya 3G kablosuz ara birimler kullanılarak ileride garantili genişletilebilirlilik için yapılandırılabilir.


Yüksek Erişebilirlik ve Yük Dengeleme


Kritik görev kaynaklarına kesintisiz erişim sağlayarak ve VPN tünellerinin ve diğer ağ trafiğinin bir üstlenme durumunda kesintisiz işlemesini garanti ederek toplam ağ bant genişliğini en verimli en uzun süre kesintisiz çalışmasını sağlar.


Yüksek Performans ve düşürülmüş Toplam İşletme Maliyeti


Multicore platformun sağladığı yüksek performans aynı zamanda bu konuda yapılan yatırımları da azaltmanıza yardımcı olur.

 

 

sonicwall

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Gelişmiş İç koruma, yönlendirme hizmetleri ve ağ oluşturma özellikleri

Sadece dış ağlardan gelen değil aynı zamanda iç ağdan gelen ve içerde yayılma eğilimi olan trafikler içinde bu üstün sistem size en üst seviyede koruma sunar. Aynı zamanda bu sistem sayesinde network yöneticileri üst seviyede routing (yönlendirme) yeteneğine sahip olurlar. 802.1q VLANlar, WAN/WAN yedekleme, alan ve nesne-tabanlı yönetim, yük dengeleme, gelişmiş NAT modları ve daha fazlasını içeren gelişmiş ağ oluşturma ve güvenlik teknolojisini içerir.


VoIP Alt yapıları için güvenlik


İletişim ekipmanlarından hazır VoIP’li cihazlara kadar SIP Proxies, H323 Gatekeepers ve Arama sunucuları gibi VoIP altyapısının tüm öğelerine en yüksek seviyede güvenlik sağlar.