Kabinetler

Kabinetler

 

Network çözümlerimiz, zengin aksesuar ve rack kabinet çeşitliliğine sahiptir. Geniş network ürün çeşitliliğimiz ile server ve hardware gibi değerli yatırımlarınıza yüksek performans ve güvenli ortamda çalışma imkanı sunuyoruz. Network çözümlerimiz profesyonel ve mükemmel görünümün yanı sıra kurulum kolaylığı ile zaman ve maliyet kaybını önler.

kabinetler

 

19”/10’’ modüler duvar tipi rack kabinetler duvar tipi  network uygulaması için ekonomik çözüm içerir. Duvar tipi rack kabinetler modüler, sağlam, ve etkili dizaynı sayesinde  aşağıdaki alanlar için  ideal kurulum imkanı sunar.

 

Datacenter çözümleri olarak maksimum performans, çalışma sürekliliği ve enerji verimliliği sunuyor. Datacenter projelerine enerji verimliliği yüksek, yönetilebilir, ölçeklenebilir komple çözümler üretir. ’’Yalıtılmış Soğuk & Sıcak Koridor’’ uygulamaları sayesinde Datacenter uygulamalarında yüksek enerji verimliliği ve düşük işletme maliyetleri sağlar.

 

 

kabinetler

 

Datacenter uygulamalarında kullanılan güç dağıtım birimleri olan PDU’lar aktif cihazların enerji bağlantı noktası olarak hizmet verirler, enerjinin izlenmesini ve yönetilmesini sağlar.

 

 

 

 

 

19’’ LCS² Kabinler

 

Yeni LCS² kabinler özel dizaynı ile kablo ve patch cordların yönetimini kolaylaştırır, hızlı ve kolay montaj olanağı sunar.

 

 

 

kabinetler

 Kolay kablo girişi


- Kablolama ünitesinin arkasından erişim
- 1 ve 2U giriş plakaları

 

 

 

kabinetler

 Optimum kablo yönetimi


 - Kablo tavaları sayesinde yüksek performanslı kablo yönetimi

 

 

 

 

kabinetler

 

 Kablo bükülmelerine karşı önlem


 - Kablo bükülmelerine karşı plastik ringlere sahip kablo düzenleyiciler