Hakkımızda

26 Yıllık Deneyimli Kadro Nas Grup Bilgi ve İletişim Teknolojileri, yenilikçi ve Kritik altyapılarda kullanılan kablosuz Network çözümlerinde şimdiye kadar gerçekleştirdiği projeler ve sistem entegrasyon hizmetleriyle çok önemli tecrübelere sahiptir.

Nas Grup Bilgi ve İletişim Teknolojileri, üreticiler tarafından sürekli eğitilmekte olup, deneyimli satış ve teknik kadrosu ve 26 yıllık sektör tecrübesi ile müşterilerine A’dan Z’ye komple çözümler sağlamaktadır.

NAS GRUP telekomünikasyon ve bilişim sektörlerinde sistem entegrasyonu, projelendirme, satış, kurulum, bakım, profesyonel teknik destek ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.

Vizyon NAS GRUP sektördeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşterilerine bilgi çağının kapılarını açan ve iş süreçlerini esnek ve işlevsel yöntemlerle çözecek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının her zaman tercih ettiği, sektörün ve bölgenin lider kuruluşu olmaktır.

Misyon NAS GRUP olarak bilişim hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm kamu ve özel sektörde yer alan kuruluşların hedeflerine en etkin ve verimli bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak çözümler üreterek, ürün ve hizmetleri kalite standartları doğrultusunda uygun teknoloji projeleriyle sunmaktır.

Takım ruhu Biz en iyi ve en verimli sonucun ekip çalışmasıyla sağlandığına inanırız. Eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla iyi bir “takım çalışması” sürdürürüz.

Hizmet Kalitesi Güçlü ekibimiz, Proje ve Hizmet Yönetimi süreçlerimiz ve yaygın organizasyonumuz ile müşterilerimize iş ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak şekilde tüm rakiplerimizden daha üstün hizmet vermeyi hedefleriz.

İstikrar Akılcı, sistematik ve dinamik bir çalışma ortamı yaratır, işimizi düzgün temeller üzerine inşa ederiz. Yaratıcılığı destekler, işimizin sürekli olarak gelişimini sağlamak için uygun zemini yaratırız.

Yetkinlik ve Uzmanlaşma İşimizi en iyi şekilde yapabilmek için kurumsal yetkinliklerimize ve teknik uzmanlıklarımıza önem veririz ve bu sayede müşterilerimizin işine de katma değer sağlarız.

Yenilikçilik / Değişimcilik Farklılaşmanın kurumlara rekabet gücü kazandıracağına inanırız, Müşteri odaklı farklı çözümler üretmeyi hedefleriz.

Etkili İletişim Tüm paydaşlarımızla açık ve samimi iletişime inanırız. Bilgimizi paylaşır, farklı düşüncelere değer verir, şeffaf iletişim ortamını destekleriz.