Yazılım Hizmetleri

Belediye Otomasyonları

Nas Grup'un belediyeler için hazırladığı ve Türkiye'nin en iyi web tabanlı İnsan Kaynakları Otomasyonu ile entegre sunulan Belediye Otomasyonu uygulamasıyla sizde hızlandırılmış iş süreçleri, kullanıcı dostu arayüz tasarımları, genişleyebilir ve dinamik modüler yapısı, veriye her yerden ulaşabilme, kayıtlı tüm bilgileri sorgulayabilme özellikleriyle kurumunuza güç katabilirsiniz. Mevzuat ve teknik destek olarak alanlarında uzman personelimizle hizmetinizdeyiz.

Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS)

Elektronik Belge Yönetim Sistemi Bugünün bilgi toplumunda, verilerin, kayıtların ve dokümanların ofislerde sonu gelmez artışı, gün geçtikçe fazlalaşmaktadır. Bunları yönetmek ve arşivlemek hem çok zamana hem de yüksek maliyetlere neden olmaktadır. Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS), iş yükünüz ve maliyetlerinizi gözle görülür şekilde azaltarak size büyük faydalar sağlar.

e-Doğalgaz Yönetim Sistemi

Doğalgaz piyasasında lisanslı olarak faaliyet gösteren firmaların bu görevlerini yerine getirmek ve işlemlerin hızlı ve kolay bir şekilde vatandaşa ulaştırılması için geliştirilmiş entegre web tabanlı zaman ve ortamdan bağımsız bilgisayar yazılım otomasyonudur.

Elektronik Kent Yönetim Sistemi

Yerel yönetimlere kanun ve mevzuatlar ile verilmiş yetki ve görevlerin yerine getirilmesi esnasında yapılan tüm işlemlerin yürütülmesini kolaylaştırmak amacıyla çağımızın teknolojisi olan internet ortamında süreç odaklı geliştirilmiş entegre, Bulut (Cloud) teknolojisi destekli web tabanlı, zaman ve ortamdan bağımsız yazılım uygulamalarının bir bütünüdür.

Mobil Uygulama

Büyük Fikirleri Cebinize Sığdırıyoruz. Günümüzde kurumların, ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay ve hızlı yoldan ulaştırabilmesi en önemli ihtiyaçlardan biri de mobil uygulamalardır. Bu nedenle mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar online dünyada kolay erişimin anahtarı haline geldi. Mobil cihazların ortaya çıkışı ve hızla yaygınlaşmasıyla birlikte bulut servislerinin de hızlı gelişimi yeni bir mobilite çağının ortaya çıkmasına yani mobil uygulamalara yol açtı.

Web Tasarım

Nas Grup Bilgi ve İletişim Teknolojileri olarak ülkemiz internet alt yapısındaki iyileşmeler ve kullanıcıların bilgiye dünyanın neresinde olurla olsun ulaşmaları mantığı ile tamamen internet tabanlı yazılımlarımızla müşterilerimize 7 gün 24 saat web tarayıcıları üzerinden erişebilecekleri web yazılımlar geliştirmekteyiz. Sunucu taraflı çalışan ve tamamı kendi kodlamamız olan web programlar ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını bir kaç tıklama basitliğinde karşılarına getiriyoruz.

Araç Filo Yönetimi

EcoFilo sürücüleriniz ile ilgili araç kullanım kapsamındaki tüm verilere ve varsa araç takip sisteminden elde edilen verilere odaklanmanızı sağlar. Filo verimliliğini proaktif bir şekilde yönetmenize, sürücü güvenliği ve verimliliğini artırmanıza ve işletme maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olmak için tüm lojistik ve filo performans yönetimini ele alırız.

Endirek

Güneş enerjili telefon şarj noktası ve internet HotSpot! Endirek hem estetik bir şehir mobilyası hem de yeşil internet ve yeşil enerji sağlayan bir hizmet noktası. Kısaca Endirek, modern çağın sebili! Estetik bir şehir mobilyası ile modern çağın 2 temel sorununa YEŞİL çözüm sunmak için Endirek'le tanışın. Cep telefonu şarj ve Wi-fi internet hizmeti bir arada.