Web Tasarım

web programcılıgı

 

Nas Grup Bilgi ve İletişim Teknolojileri olarak ülkemiz internet alt yapısındaki iyileşmeler ve kullanıcıların bilgiye dünyanın neresinde olurla olsun ulaşmaları mantığı ile tamamen internet tabanlı yazılımlarımızla müşterilerimize 7 gün 24 saat web tarayıcıları üzerinden erişebilecekleri web yazılımlar geliştirmekteyiz. Sunucu taraflı çalışan ve tamamı kendi kodlamamız olan web programlar ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını bir kaç tıklama basitliğinde karşılarına getiriyoruz.

 

 

 


 

web programcılığı

 

Tamamı ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, kurumsal vizyonlarına uygun olarak, internet ortamında daha canlı ve dinamik projeler geliştirerek bu yöndeki yatırımlarının karşılıksız olmadığını kanıtlıyoruz. Gereken hiç bir çalışmadan kaçmadan, fotoğraf, video ve panoramik görüntüler alarak bunları internet ortamında tüm kullanıcılarınıza sunuyoruz.

Profesyonel ekibimiz, tanıtım ve reklam ihtiyaçlarınızı aynı plartform üzerinde karşılayabileceğiniz, iş yükünüzü hafifletecek kurumsal özel web programlama yazılımları geliştiriyor.

 

 

 web programcılığı

Firmanızın ürün stokları , muhasebe programı , personel yönetimi ve benzeri tüm program gerektiren ihtiyaçlarınızı web sitenizin kontrol panelinde bir araya getirerek tamamen firmanıza özel bir web site ve mükemmel bir yönetim yapısı sunuyoruz.

Uzman yazılım ve tasarımcılar tarafından sunulan özel web tasarım hizmeti, size ihtiyaçlarınızdan daha fazlasını sunacaktır.

 

Web siteniz üzerinde kurumunuzun güncel olaylarını, etkinlik katılımlarınızı, personel bildirimlerinizi kısaca kurumunuzun tüm bildirimlerini anlık olarak yayınlayabilirsiniz.
Kontrol panel yapısı ve ihtiyaçlarınıza uygun hazırlanacak olan yazılım ile web sayfalarını anlık olarak güncelleyebileceksiniz.

 

 

 

 

web programcılığı Firmamız her zaman genç, yaratıcı ve yenilikçi bakış açısı ile müşterilerine daima profesyonel çözümler sunmayı hedeflemiştir.

Biz Nas Grup olarak stratejik web pazarlama ile bütünleşmiş  kullanıcı dostu platformlar ile benzersiz ve özel tasarlanmış web siteleri oluşturarak müşterilerimize daima en iyi sunmayı hedeflemekteyiz.Ana faaliyet konumuz olan yazılım  geliştirme ile günümüzde daima teknolojiyi yakından takip ederek web yazılım, mobil  uygulama geliştirme, SEO hizmetleri yanı sıra reklamcılık faaliyetlerinde de Google Reklamları, Facebook Reklamları, online pazarlama ve sosyal medya çözümleri sunmaktayız.