Netgenie

Netgenie HOME

 

netgenie

NetGenie evde güvenli Wi-Fi deneyimi sağlayan bir kablosuz yönlendiricidir. Ailenize tümü kablosuz bir yönlendirici içinde bulunan firewall, dahili antivirüs,saldırı önleme sistemi ve yaşa yönelik basit ebeveyn kontrolünü içeren saldırısız ve virüssüz bir internet sörf deneyimi yaşatın.  
Ağınızda tam internete erişim noktasına yerleşerek NetGenie internet bağlantısını masaüstü, dizüstü, PDA akıllı telefon ve diğer mobil cihazlar arasında güvenlik altına alır ve paylaştırır.

 

netgenie

Özellikler

 

Ön ayarlı Wi-Fi Güvenliği


NetGenie'nin varsayılan güvenlik ayarları,cihaz açılır açılmaz güvenli bir Wi-Fi ev ağı yapılandırmaya gerek kalmadan, internete girmeden önce engelleyin.

 

USB modemden internetinizi paylaşın

 

USB geniş ağ ya da 3G modeminizdeki internet bağlantısını birden fazla aile bireyi ile modemi NetGenie cihaza takarak paylaşın.
Ev Wi-Fi ağınızı ve internete erişen tüm cihazlarınızı virüs ve zararlı yazılımların yüklenmesinden koruyun ve birer zombi (botnet) olmalarını önleyin.

 

Yaşa göre basit ebeveyn kontrolleri

     

Uygun olmayan ve şiddet gibi zararlı internet içeriğini dizüstü, masaüstü ve akıllı telefon gibi tüm cihazlarda engelleyin. NetGenie'nin önceden kategorize edilen web sitesi ve uygulamalar listesi ile manüel olarak giriş yapmayı ortadan  kaldıran akıllı ebeveyn kontrolleri ile çocuklar için yaşa uygun internet erişimi sağlayın. Çocukların Facebook, chat, Gmail ve diğer servislere saate bağlı biçimde erişmelerini sağlayın ve çocuklarınızın çevrimiçi etkinliklerini raporlayın.

 

Tüm cihazlar için güvenli Wi-Fi

 

Dizüstü, iPhone, iPad, oyun konsolları ve diğer cihazlar için Wi-Fi ile sörf yaparken güvenlik sağlayın.

 

 

 


 

Netgenie SOHO

 

netgenie

NetGenie - Küçük Ofis - Ev Ofis için Birleşik Tehdit Yönetimi

NetGenie, duruma bağlı kontrollü güvenlik duvarı, VPN, dahili anti virüs, saldırı önleme ve internet erişim kontrolü özelliklerine sahip bir Birleşik Tehdit Yönetimi sistemidir.

Tüm bunların hepsi tek bir cihazdadır! Ağınızda tam internete erişim noktasına yerleşerek NetGenie internet bağlantısını masaüstü, dizüstü, PDA, akıllı telefon ve diğer internete erişen cihazlarınız arasında güvenlik altına alır ve paylaştırır.Çalışanlarınızın çevrimiçi etkinlikleri ve ağınızın güvenliği hakkında gerçek zamanlı raporlar alabilirsiniz. NetGenie ayarlarını web tabanlı bir ara yüzden internete erişebilen herhangi bir cihaz ile yönetebilirsiniz.

 

Özellikler

netgenie

Ön ayarlı Wi-Fi Güvenliği

 

Ofis ağınızın açık bir erişim noktası olması, karmaşık güvenlik ayarlarını elle yapılandırmaya gerek kalmadan,
internete girmeden önce NetGenie'nin ön ayarlı Wi-Fi güvenlik ayarları ile engelleyin. 
Çevrimiçi olmadan önce karmaşık güvenlik ayarlarını manüel olarak yapılandırmanız gerekmez.


USB modemden internetinizi paylaşın

USB geniş bant ya da 3G modeminizin internet bağlantısını,3G cihazı NetGenie cihazına takarak ofisinizde birden fazla kişi ile aynı anda paylaşın.
NetGenie'nin 3G desteği, size işlerinizde kesintisiz ve sürekli çevrimiçi işlem yapma imkanı sağlayarak internet bağlantınız için yedek teşkil eder.
Eğer ofisiniz internet bağlantısı olmayan bir noktadaysa NetGenie'nin 3G desteği sizi anında çevrimiçi yapar.

 


Sanal Özel Ağ (VPN)

 

NetGenie'nin Sanal Özel Ağ özelliği sayesinde uzak ofislerdeki ağ kaynaklarına güvenli olarak erişin.  
NetGenie, satış ofisi, merkez ofisi ya da dünyanın herhangi bir yerindeki kaynaklara 
erişmenizde size zaman ve paradan tasarruf sağlar ve bunu güvenli bir kanal üzerinden yapar.

 

Firewall & Dahili Anti-Virüs

 

NetGenie'nin duruma bağlı paket kontrolü, NAT, DoS koruması, MAC bağlama ve saldırı önleme sistemli özelleştirilebilen güvenlik duvarı ile ağınıza yapılacak yetkisiz erişimleri engelleyin. Ofis ağınızı ve internete erişen tüm cihazlarınızı virüs, casus yazılım, istenmeyen indirmeler ve zararlı programların yüklenmelerine karşı NetGenie'nin anti virüs teknolojisi ile koruyun. WEP, WPA ve WPA2 şifreleme standartları ile güvenli kablosuz trafiğinden faydalanın.